100 - Kenget e Shekullit.

Per ti shkarkuar (download) kenget mjafton te beni nje " klik me te djathten" siper kenges qe deshironi dhe me pas  " Save target as" . Per ti degjuar mjafton te beni nje klik siper kenges qe deshironi dhe  hapet Windows media player.

 

 

 

1 -A.Gjoka & K.Prodani - Vellezerit

  2 - Aleksander Gjoka - Falmi syte e shkruar

  3 - Aleksander Gjoka - A do te vish

  4 - Aleksander Gjoka - Valsi i lumturise

  5 - Aleksander Lalo - Kolazh

  6 - Aleksander Gjoka - Pranvere ne Prishtine

  7 - Alma Bektashi - Kur vjen pranvera

  8 - Alma Bektashi - Vendi im

  9 - Alma Bektashi - Vet ke mbet

10 - Alma Bektashi - Gjethet rane

11 - Anita Take - Ne mes gushes ke nje pike

12 - Dashuria jone

13 - Dhurate per ditelindje

14 - Eranda Libohova - Perhere te dua

15 - E.Libohova & R.Dilo - Udhetim ne pranvere

16 - Eranda Libohova - Eja

17 - Eranda Libohova - Lemza

18 - Eranda Libohova - Femija i pare

19 - Eranda Libohova - Shtegtimi

20 - Eranda Libohova - Vajzat e fshatit tim

21 - Fati yne shprese e marrezi

22 - Grure dhe kenge

23 - Irma Libohova - Ngjyrat e pranveres

24 - Interesant

25 - Irma Libohova - Gol

26 - Irma Libohova - Fustani i bardhe

27 - Irma Libohova - Flake e Bore

28 - Irma Libohova - Kenga e nenes

29 - Irma Libohova - Kur bie fyelli , ciftelia

30 - Jonida Maliqi - Ne shtepine tone

31 - J.Maliqi & K.Prodani - Nuk e harroj

32 - Jonida Maliqi - Te lumtur te dua

 

 

 

 

33 - Jonida Maliqi - E duam lumturine

34 - Jonida Maliqi - Jeta s'eshte loder

35 - Jonida Maliqi - Njerezit e agimeve

36 - Jonida Maliqi - Shiu i veres

37 - K.Prodani - Si lule maji

38 - Kabina nr.3

39 - KOLAZH

40 - KOLAZH - Ema Qazimi

41 - KOLAZH - Qemal Kertusha &  vajzat

42 - KOLAZH - A.Hisku

43 - KOLAZH - A.Krajka

44 - KOLAZH - Aferdita Zonja &  djemte

45 - KOLAZH - Agim Prodani

46 - KOLAZH - Tonin Tershana

47 - Kujtim Prodani - Kujtimet e studentit

48 - Kujtim Prodani - Bardhesi

49 - Kujtim Prodani - E dua vendin tim

50 - Kujtim Prodani - Ne jemi tre

51 - Kujtim Prodani - Kenga e Marinarit

52 - Kur te jesh merzitur shume

53 - Liljana kondakciu - KOLAZH

54 - Lule bore

55 - Margjelo

56 - Martesa jone

57 -Motr.Libohova -Hidhni valle vasha te reja

58 - Naten vone

59 - Ne duart e nenes

60 - Nje flutur

61 - O moj ti me syte e zi

62 - Pavlina , Sidrit & Vikena - KOLAZH

63 - R.Dilo - Kur celin bozhuret

64 - R.Dilo - S.Braho - Kur xhirohej nje film

65 - Rodalf Stamolla - KOLAZH

66 - Rovena Dilo - Keputa nje gjethe dafine

67 - Rovena Dilo - Me dhe drite nga syri yt

 

 

68 - Rovena Dilo - Mimoza e dashurise

69 - Rovena Dilo - Ne moshen e rinise

70 - Rovena Dilo - Rrjedh ne kenge e ligjerime

71 - S.Bejleri - O diell i ri

72 - S.Bejleri - A.Bektashi - Kur perendon dielli

73 - S.Braho - Shikome ne sy

74 - S.Braho & J.Maliqi - Cel si gonxhe dashuria

75 - Saimir Braho - Jeto dhe jeten time

76 - Saimir Braho - Mire se vjen

77 - Saimir Braho - Syte e tu

78 - Saimir Braho - Dua me shume Shqiperine

79 - Saimir Braho - Gezimin njerezve tua shtoj

80 - Serenate per nusen

81 - Shamishpalosura

82 - Shi bie ne Tirane

83 - Shqiperi o vendi im

84 - Sidrit Bejleri - Ne cdo zemer njehere troket

85 - Sidrit Bejleri - Djaloshi dhe shiu

86 - Sidrit Bejleri - Mall per vendlindjen

87 - Sidrit Bejleri - S'ma njohe zemren

88 - Sidrit Bejleri - Te dua det

89 - Syte e tu

90 - V. Kamenica - S'e kam lehte

91 - V.Kamenica & A.Bektashi - Ku shkoi valle ai djale

92 - V.Kamenica & S.Bejleri - Lule te bukra sjell pranvera

93 - Vajze moj lule moj

94 - Vikena Kamenica - Per ty rrjedhin mijera mengjese

95 - Vikena Kamenica - Ere Pranverore

96 - Vikena Kamenica - Stacioni im

97 - Vikena Kamenica - S'mendoja

98 - Vikena Kamenica - Xhaketa e kuqe

99 -Dhimbje le pas -Redon Makashi

100- Dikur luaja me ndjenjen e saj -Redon Makashi

 

HOME